O nas

 • ” Jesteśmy perfekcjonistami.

  Muzyka jest naszą pasją. „

 • Muzyka jest naszą pasją. We wszystkim co robimy zachowujemy najwyższy poziom profesjonalizmu pamiętając zawsze, że to ona jest najważniejsza.  Naszym zadaniem jest jak najwierjniejsze oddanie wizji artysty.

  Łączymy technologie analogowe i cyfrowe aby nasze nagrania były na najwyższym poziomie jakości zachowując przy tym swoją duszę i emocje.

 • Nonagram to studio nagraniowo – postprodukcyjne mieszczące się w centrum Krakowa (900m od Rynku Głównego) przy ulicy Kochanowskiego.

  Studio składa się z dwóch pomieszczeń do nagrań (Studio A – 23 m2, Studio B – 13 m2) oraz reżyserki.
  Pomieszczenia mają odpowiednią adaptację akustyczną spełniającą konkretne wymogi kwalifikujące je do zastowsowań studyjnych.
  Dodatkowo do dyspozycji jest pomieszczenie socjalne.

  Oferujemy pełny serwis usług studyjnych od ustalenia założeń projektowych poprzez nagrania i miks do masteringu końcowego produktu.

  Zajmujemy się również udźwiękawianiem obrazu, sound designem, przygotowaniem materiału do emisji w telewizji oraz radiu o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim oraz nagraniami lektorskimi na potrzeby reklam i materiałów multimedialnych.
  Nagrania lektorskie wykonujemy ze współpracującymi z nami lektorami, których baza stale się powiększa.

  Wykonujemy też nagrania poza studiem takie jak nagrania koncertów czy nagrania w salach prób. Naszą wiedzę możemy również wykorzystać przy nagłaśnianiu koncertów i imprez.

 • Miksujesz? Komponujesz muzykę? Nie masz odpowiednich warunków odsłuchowych? Czy Twoje mieszkanie nie jest zaadaptowane akustycznie? Nic nie szkodzi, zapraszamy do naszego studia!

  Pomieszczenie studyjne  B – służy nie tylko do nagrań,  ale funkcjonuje również jako druga, niezależna reżyserka z interfejsem AVID Eleven Rack i monitorami Genelec 8030A. Jeśli chcesz popracować nad obróbką dźwięku samodzielnie, oddajemy do Twojej dyspozycji sprzęt i pomoc niezbędną do zrealizowania celu.

  Dysponujemy najwyższej jakości mikrofonami, przedwzmacniaczami, przetwornikami analogowo cyfrowymi, analogowymi kompresorami i equalizerami, sprzętem gitarowym i elektronicznym. Pełna lista wyposażenia studia łącznie z backlinem gitarowym jest w dziale Wyposażenie.

  Zapraszamy na nagrania w miłej i profesjonalnej atmosferze do studia w którym wszystko gra.

  Studio nagrań Kraków – Nonagram, zapraszamy!

  Masz jakiekolwiek pytania, chcesz zarezerwować studio, pisz na studio@nonagram.pl z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.
  Przed rozpoczęciem nagrań zapraszamy na spotkanie do studia.

Nasi inżynierowie dźwięku

 • michal-korzeniowski-bio

  Michał Korzeniowski

  — inżynier dźwięku, producent, członek AES
   • 2013 iTweak (Rzym, Design Competition)
   • 2011 „Avidya” (Londyn, Modern Studio Recording)

  Obsługa DAW: Logic, Pro Tools, Reaper, Ableton Live

  Z wykształcenia akustyk. Absolwent Inżynierii Akustycznej, AGH Kraków. W 2012 roku otrzymał dyplom Pro Sound Institute na kursie dźwięku w filmie – Pro SI Complete organizowanym we współpracy ze studiami w Hollywood.

  W 2011 podczas konferencji Audio Engineering Society w Londynie otrzymał brązowy medal za utwór „Avidya” w kategorii Modern Studio Recording. W 2012 na konferencji AES w Rzymie  otrzymał brązowy medal w kategorii „Design Competition”

  Od wielu lat pasjonuje się nagrywaniem, miksowaniem oraz produkcją muzyki. Na swoim koncie ma produkcje muzyczne do reklam, nagrania i miksy młodych zespołów.

  Kocham tworzyć, nowe pomysły nakręcają mnie do kreowania niesamowicie brzmiących rzeczy

 • damian2

  Damian „Joker” Roman

  — inżynier dźwięku, producent, członek AES

  Obsługa DAW: Reaper, Pro Tools

  Absolwent Inżynierii Akustycznej, AGH Kraków (2012).

  Uważa, że najważniejsi w muzyce są ludzie i emocje, które chcą przekazać. Ale i tak ma być równo!

  Najsłabszy element toru determinuje jakość nagrania, więc nie pozwól, żeby tym elementem był człowiek.